کلینیک چند تخصصی درد پردیس(درمان دیسک)

درمان دیسک،درمان دیسک کمر،درمان دیسک گردن،انواع درمان دیسک،درمان دیسک با طب سوزنی،درمان دیسک بدون جراحی،درمان دیسک با ورزش

درمان دیسک گردن

دیسک کمر

درمان دیسک گردن

 دیسک گردن ، یکی از مشکلاتی است که افراد بدون اینکه متوجه آن بشوند ، به دیسک گردن مبتلا می شوند. دیسک گردن ، تنها به دلیل فشار آوردن به گردن بوجود نمی اید بلکه ، دیسک گردن میتواند بر خلاف برخی از باور ها ، در ورزش های گوناگون نیز بوجود بیاید ، بنابراین برای درمان دیسک گردن یا به طور کلی جلوگیری از مبتلا شدن به دیسک گردن می بایست نکاتی را در این باره بدانید و نسبت به رعایت کردن این نکات ، اقدامات لازمه را انجام بدهید .

شایان ذکر است که از جمله حرکاتی که میتواند آسیب جدی را به گردن برساند و افراد را دچار دیسک گردن بنماید ، حرکت دادن ناگهانی گردن به سمت عقب و جلو و یا برعکس میباشد ، که به نوبه خود گردن را در وضعیت نامناسبی قرار می دهد .

در ادامه مقاله درمان دیسک گردن ، قصد داریم تا علائم مبتلا شدن به دیسک گردن را به شما عزیزان معرفی نماییم :

  1. احساس درد در گردن و نواحی اطراف گردن( مستلزم درمان دیسک )

  2. احساس سوختن و سوزش در بین شانه ها( مستلزم درمان دیسک )

  3. احساس کمتر شدن درد و توان دست ها و بازوان( مستلزم درمان دیسک )

میتوانند از جمله عامیانه ترین عوامل دیسک گردن باشند که در صورت مشاهده و مطلع شدن از بروز همچین مشکلاتی میبایت فورا نسبت به درمان دیسک گردن خود اقدام کرده و پیرو روش ها و ترفند هایی را که پزشک معالج درمان دیسک گردن شما  به شما پیشنهاد میکند و ارائه مینماید ، عمل کنید .

درمان دیسک گردن نیز میتواند مانند درمان دیسک کمر یا درمان دیسک … شامل راه ها و روش های مختلفی باشد که پیشنهاد میشود انتخاب روش درمان دیسک گردن خود را نیز به عهده پزشکی که درمان دیسکگردن شما را بر عهده دارد بسپارید و پیرو سخنان پزشک مربوطه اقدام نمایید .

چند نمونه از روش های درمان دیسک گردن :

۱-درمان دیسک گردن با استفاده از ابزارهای طبی

۲-درمان دیسک گردن با کمک گرفتن از جلسات  فیزیوتراپی

۳-درمان دیسک گردن با استفاده از مسکن و دارو های مربوط به درمان دیسک

و ……..

امیدواریم که مقاله درمان دیسک گردن مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .

شاید برایتان سوال باشد که چگونه باید متوجه مبتلا شدن به دیسک گردن بشوید ؟ و دیسک گردن به چه مدل های تقسیم بندی میشود ؟

درمان دیسک گردن از راه های بسیار زیادی امکان پذیر است و بر خلاف تصور برخی افراد ، مشکلی نیست که قابل درمان نباشد ، بلکه امروزه درمان دیسک گردن به راحتی شکل میگیرد .

دیسک گردن ، به دو نوع انتشاری و مکانیکی تقسیم بندی میشود که هر یک از این مدل های دیسک گردن ، مدل خاص خود را داشته و به یک شکل ایجاد مشکل میکنند که در ادامه مقاله درمان دیسک گردن به آن ها اشاره ای خواهیم کرد .

دیسک گردن انتشاری

در این مدل از دیسک گردن ، همانطور که از نامش پیداست ، درد در ناحیه های کناری گردن یعنی دست ها ، بازوان ، انگشت ها و … پخش شده و در این نواحی احساس درد خواهید داشت که درمان دیسک گردن در این مدل متفاوت بوده و میبایست توسط پزش متخصص در زمینه درمان دیسک گردن تصمیم نهایی برای درمان دیسک گردن گرفته شود .

دیسک گردن مکانیکی

در این نوع از بیماری دیسک گردن ، شما عزیزان درد را در قسمت گردن خود احساس کرده و این نوع دیسک گردن در بدن پخش نمیشود .

شایان ذکر است که تشخیص روش درمان دیسک گردن در این مدل هم میبایست تحت نظر پزشک متخصص درمان دیسک گردن انجام شده و از وی مشاوره و راهنمایی بخواهید ، چرا که پزشک معالج درمان دیسک گردن ، بهترین انتخاب را خواهد داشت .

نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با دیسک گردن مدل مکانیکی میبایست بدانید این است که فرد بیمار هنگام استراحت و یا بیدار شدن از خواب ، مشکلی را احساس نکرده و درد را تجربه نمیکند ، اما کم کم به افزایش جنب و جوش های روزانه درد را احساس خواهید نمود .

۲۹ بهمن ۱۳۹۴
درمان دیسک

درمان دیسک کمر

بهمن ۲۸, ۱۳۹۴
پارگی تاندون شانه

پارگی تاندون شانه

اسفند ۳, ۱۳۹۴
دسته‌بندی نشده || برچسب ها: , , ||

نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

برو بالا

طراحی و بهینه سازی سایت توسط سئویاب