کلینیک چند تخصصی درد پردیس(درمان دیسک)

درمان دیسک,اوزون تراپی,ازن درمانی,نوار عصب و عضله,درمان دیسک کمر بدون جراحی,درد مچ دست,زانو درد,درمان آرتروز گردن,درد شانه

درمان دیسک گردن بدون جراحی

زانو درد

درمانگاه درد پردیس ( درمان دیسک )
ارائه گر درمان های غیر جراحی و نوین برای مشکلات دیسک و ستون فقرات
تلفن تماس : ۲-۸۸۹۱۶۳۰۱
کانال تلگرام:
telegram.me/painclinic
اینستاگرام:

pardis.clinic
وب سایت:
pardispainclinic.com

درمان دیسک گردن بدون جراحی

همانطور که میدانید ، دیسک گردن افراد بسیار زیادی را آزار میدهد و افراد همچنان نسبت به درمان دیسک گردن خود اقدام نکرده اند .

عمده ترین دلیلی که افرادی که مبتلا به دیسک گردن شده اند ، نسبت به درمان دیسک گردن خود اقدام نمیکنند این است که :

افراد بر این باور هستند که برای درمان دیسکگردن خود میبایست حتما از روش های جراحی و سخت استفاده نمود .

این در حالی است که درمان دیسک گردن بدون جراحی نیز یکی از روش های درمان دیسک گردن میباشد و به راحتی این قابلیت را به کاربر میدهد که بتواند نسبت به درمان دیسک گردن خود اقدام کند .

اگر از متخصص درمان دیسک  شنیدید که دچار دیسک گردن شده اید ، جای نگرانی نیست و تشخیص متخصص درمان دیسک  را برابر با جراحی برداشت نکنید .

درمان دیسک گردن بدون جراحی میتواند از راه های مختلف بسیار زیادی صورت بگیرد که یکی از این راه هایی که برای درمان دیسک گردن استفاده میشود و تقریبا یک روش پیشگیری برای مبتلا شدن به دیسک گردن نیز میباشد ، حفاظت صحیح از گردن و رفتار های گردن میباشد .

یعنی برای درمان دیسک گردن بدون جراحی ، میتوانید از قرص و مسکن هایی که متخصص درمان دیسک برای شما تجویز خواهد کرد استفاده کنید .

در کنار مصرف مسکن ها و دارو هایی که برای درمان دیسک گردن بدون جراحی برایتان تجویز شده است ، میتوانید از فیزیوتراپی نیز کمک گرفته و به فیزیوتراپی بروید .

بنببراین دریافتیم که درمان دیسک گردن، میتواند بسیار ساده تر از آن چیزی باشد که در سر داریم .

در پایان لازم به ذکر است که مجموعه « کلینیک درد پردیس » با ارائه خدماتی همچون ازن درمانی یا اوزون تراپی و نوار عصب و عضله آماده درمان و تسکین درد شانه ، درد مچ دست و درمان دیسک مصدومان و بیماران متقاضی می باشد .

۱۷ فروردین ۱۳۹۵

مطالب مرتبط

خدمات تشخیص || ||
برو بالا

طراحی و بهینه سازی سایت توسط سئویاب

نیازمندی های صنعت ساختمان
خدمات حسابداری
تورلحظه آخری
نیازمندی های زیبایی