کلینیک چند تخصصی درد پردیس(درمان دیسک)

درمان دیسک,اوزون تراپی,ازن درمانی,نوار عصب و عضله,درمان دیسک کمر بدون جراحی,درد مچ دست,زانو درد,درمان آرتروز گردن,درد شانه

درمان دیسک کمر با ورزش

نوار عصب و عضله

درمان دیسک کمر با ورزش

درمان دیسک کمر با ورزش میتواند از طریق چندین حرکت ورزشی مختلف انجام شود که در این مقاله نسبت به معرفی یکی از این حرکات ورزشی که در درمان دیسک کمر با ورزش موثر میباشد اقدام خواهیم نمود .

همانطور که میدانید ، درمان دیسک کمر با ورزش از جهت های مختلفی میتواند حائز اهمیت باشد ، اولین دلیل اهمیت درمان دیسک کمر با ورزش این است که ورزش کردن برای سلامتی میتواند مفید میباشد و فواید بسیار زیادی دارد و دومین خاصیتی که درمان دیسک کمر با ورزش میتواند داشته باشد این است که این روش درمان دیسک ، یکی از روش های درمان دیسک بدون جراحی بوده و نیازی به عمل های جراحی نخواهید داشت .

شایان ذکر است که افراد بسیار زیادی با استفاده از روش درمان دیسک کمر با ورزش موفق به درمان دیسک کمر خود شده اند ، تنها نکته مهمی که میبایست در نظر داشته باشید این است که میبایست حرکات ورزشی را به درستی و بدون کاستی انجام بدهید .

یکی از حرکات ورزشی برای درمان دیسک کمر با ورزش :

در این روش که قصد داریم در مطلب درمان دیسک کمر با ورزش خدمتتان معرفی نماییم ، میبایست بر روی زمین دراز بکشید ، طوری که پشت شما کاملا بر روی زمین باشد ، سپس دستان خود را بالای سر خود قرار بدهید .

بعد از قرار دادن دستان در بالای سر به صورت صحیح ، سعی کنید تا خود را بکشید ، هدف را بلند شدن از زمین تا مرز  چند سانتی متر قرار داده و تا حدی که توان دارید خود را بکشید ….

هنگامی که در حال انجام دادن این حرکت ورزشی بسیار مفید برای درمان دیسک کمر با ورزش هستید ، آنقدر به  عضلات بدن شما فشار وارد میشود که ممکن است روی زمین بودن قسمت های مختلف بدنتان را حس نکنید .

این حرکت ورزشی را به مدت ۹ تا ۱۰ ثانیه انجام داده و به هیچ عنوان کنسل نکنید ، بعد از انجام این کار ۹ تا ۱۰ ثانیه نیز به استراحت بپردازید .

پیشنهاد میشود این حرکت ورزشی را در ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۳ بار انجام بدهید .

در پایان لازم به ذکر است که مجموعه « کلینیک درد پردیس » با ارائه خدماتی همچون ازن درمانی یا اوزون تراپی و نوار عصب و عضله آماده درمان و تسکین درد شانه و درد مچ دست مصدومان و بیماران متقاضی می باشد .

۱۷ فروردین ۱۳۹۵

مطالب مرتبط

ویزیت های تخصصی || ||
برو بالا

طراحی و بهینه سازی سایت توسط سئویاب

نیازمندی های صنعت ساختمان
خدمات حسابداری
تورلحظه آخری
نیازمندی های زیبایی