کلینیک چند تخصصی درد پردیس(درمان دیسک)

درمان دیسک,اوزون تراپی,ازن درمانی,نوار عصب و عضله,درمان دیسک کمر بدون جراحی,درد مچ دست,زانو درد,درمان آرتروز گردن,درد شانه

درمان دیسک کمر با لیزر

زانو درد

درمان دیسک کمر با لیزر

تقریبا ،۴ تا ۶ درصد از افرادی که مشکلاتی مانند پارگی دیسک برایشان بوجود میاید ، قادر به درمان دیسک خود بدون جراحی نمیباشند ، بنابرین میبایست از روش های درمان دیسک با جراحی اقدام نمایند .

روش های جراحی گوناگونی برای درمان دیسک کمر وجود دارد که در این مقاله قصد داریم تا روش درمان دیسک  با لیزر را برای شما عزیزان بیشتر شرح داده و مورد بررسی قرار دهیم .

همانطور  که میدانید ، در عمل های جراحی که پیرو هدف ، درمان دیسک کمر انجام میشود ، هزینه های بسیار زیادی از بیماران کسب میشود ، بنابرین خیلی از افراد قادر به  درمان دیسک خود نخواهند بود .

از این رو پیشنهاد میشود که برای درمان دیسک خود ، از روش های جدید و بروزی استفاده نمایید که امروزه در سطح دنیا و کشورمان ایران ، جواب های مثبت و موفقیت آمیزی را دریافت نموده است .

یکی از جدید ترین ر وش های درمان دیسک کمر ، درمان دیسک کمر با لیزر میباشد ، همانطور که مستحضر هستید ، روش درمان دیسک کمر با لیزر از جمله روش هایی میباشد که بیمار در این روش با خطرات جدی و خطرناکی برخورد نخواهد نمود و کمتر دچار مشکل خواهد شد .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، بعد از درمان دیسک کمر با لیزر مراحل مراقبت و استراحت به چه شکلی خواهد بود ؟

در جواب به این سوال میبایست خدمتتان اعلام نماییم ، پس از درمان دیسک کمر با لیزر ، محلی که سوزن دستگاه فلوروسکوپی در آن قسمت نفوذ کرده است ، پانسمان میشود ، سپس بعد از اتمام مراحل پانسمان ، مریض میتواند نسبت به آماده شدن و … اقدام نموده  تا برای برگشتن به منزل کاملا آماده شود .

البته بعد از اتمام مراحل آماده سازی مریض برای رفتن به منزل ، یک سری نکات توسط مسئول مربوطه به وی مجدد گفته خواهد شد ، مانند : اجتناب از نشستن پشت فرمان و …. ، بیمار موظف است با رعایت نمودن کلیه نکات مذکور طی مدت زمان ۷ تا ۱۰ روز به استراحت پرداخته و با استفاده از قرص های مسکن و … برای کاهش درد های ناشی از دیسک درمان شده ، به زندگی روزمره خود ادامه بدهد .

البته پیشنهاد میشود قبل از انجام کارهایی مانند کارهای سنگین و … با متخصص درمان دیسک خود مشورت کنید .

در پایان لازم به ذکر است که مجموعه « کلینیک درد پردیس » با ارائه خدماتی همچون ازن درمانی یا اوزون تراپی و نوار عصب و عضله آماده درمان و تسکین درد شانه و درد مچ دست مصدومان و بیماران متقاضی می باشد .

۱۷ فروردین ۱۳۹۵

مطالب مرتبط

نوار عصب و عضله || ||
برو بالا

طراحی و بهینه سازی سایت توسط سئویاب

نیازمندی های صنعت ساختمان
خدمات حسابداری
تورلحظه آخری
نیازمندی های زیبایی