کلینیک چند تخصصی درد پردیس(درمان دیسک)

درمان دیسک،درمان دیسک کمر،درمان دیسک گردن،انواع درمان دیسک،درمان دیسک با طب سوزنی،درمان دیسک بدون جراحی،درمان دیسک با ورزش

درمان دیسک کمر با لیزر

دیسک کمر

درمان دیسک کمر با لیزر

تقریبا ،۴ تا ۶ درصد از افرادی که مشکلاتی مانند پارگی دیسک برایشان بوجود میاید ، قادر به درمان دیسک خود بدون جراحی نمیباشند ، بنابرین میبایست از روش های درمان دیسک با جراحی اقدام نمایند .

روش های جراحی گوناگونی برای درمان دیسک کمر وجود دارد که در این مقاله قصد داریم تا روش درمان دیسک  با لیزر را برای شما عزیزان بیشتر شرح داده و مورد بررسی قرار دهیم .

همانطور  که میدانید ، در عمل های جراحی که پیرو هدف ، درمان دیسک کمر انجام میشود ، هزینه های بسیار زیادی از بیماران کسب میشود ، بنابرین خیلی از افراد قادر به  درمان دیسک خود نخواهند بود .

از این رو پیشنهاد میشود که برای درمان دیسک خود ، از روش های جدید و بروزی استفاده نمایید که امروزه در سطح دنیا و کشورمان ایران ، جواب های مثبت و موفقیت آمیزی را دریافت نموده است .

یکی از جدید ترین ر وش های درمان دیسک کمر ، درمان دیسک کمر با لیزر میباشد ، همانطور که مستحضر هستید ، روش درمان دیسک کمر با لیزر از جمله روش هایی میباشد که بیمار در این روش با خطرات جدی و خطرناکی برخورد نخواهد نمود و کمتر دچار مشکل خواهد شد .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، بعد از درمان دیسک کمر با لیزر مراحل مراقبت و استراحت به چه شکلی خواهد بود ؟

در جواب به این سوال میبایست خدمتتان اعلام نماییم ، پس از درمان دیسک کمر با لیزر ، محلی که سوزن دستگاه فلوروسکوپی در آن قسمت نفوذ کرده است ، پانسمان میشود ، سپس بعد از اتمام مراحل پانسمان ، مریض میتواند نسبت به آماده شدن و … اقدام نموده  تا برای برگشتن به منزل کاملا آماده شود .

البته بعد از اتمام مراحل آماده سازی مریض برای رفتن به منزل ، یک سری نکات توسط مسئول مربوطه به وی مجدد گفته خواهد شد ، مانند : اجتناب از نشستن پشت فرمان و …. ، بیمار موظف است با رعایت نمودن کلیه نکات مذکور طی مدت زمان ۷ تا ۱۰ روز به استراحت پرداخته و با استفاده از قرص های مسکن و … برای کاهش درد های ناشی از دیسک درمان شده ، به زندگی روزمره خود ادامه بدهد .

البته پیشنهاد میشود قبل از انجام کارهایی مانند کارهای سنگین و … با متخصص درمان دیسک خود مشورت کنید .

۱۷ فروردین ۱۳۹۵
دیسک کمر

درمان دیسک کمر با دارو های گیاهی

فروردین ۱۷, ۱۳۹۵
دیسک کمر

درمان دیسک کمر با ورزش

دسته‌بندی نشده || برچسب ها: , , ||

نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

برو بالا

طراحی و بهینه سازی سایت توسط سئویاب